Pol-Bram O nás
Pol-Bram Ponuka
Pol-Bram Galéria
Pol-Bram Novinky
Pol-Bram Kontakt
 Pol-Bram Pol-Bram Pol-Bram Pol-Bram Pol-Bram

Pol-BramPol-BramPol-bramPol Bram ponúka estetické a trvácne voliéry pre psov

Naše voliéry budú poskytovať v vašim miláčikom bezpečné podmienky pre rozvoj a tiež stálu ochranu majetku a zároveň ochranu okolia pred zničením.. Naše voliéry sú zhotovené z L profilov z ocele z 7 cm rozostavením, alebo zo sieťok s očkami 5x5 cm.

 perá psa klietka boxy budovy kennelowe oceľové konštrukcie Pol-Bram     perá psa klietka boxy budovy kennelowe oceľové konštrukcie Pol-Bram
   
Voliéry, koterce pre psov sa skladajú z častí čo uľahčuje montáž a poskytuje možnosť ďalšej dostavby podľa vlastných predstáv. Naše voliéry spĺňajú Európske normy. Použité materiály sú bezpečné pre zvieratá. Dvere voliér sa otvárajú len do vnútra čo eliminuje ohrozenie vyvolané eventuálnym útokom psa. Použitie otočnej klapky s držiakmi na misky, eliminuje priamy kontakt so psom. Voliéry sú vybavené drevenou podlahou. Podlahu zhotovujeme z dosiek pripevnených do drevených trámov. Použité drevo je impregnované prostriedkami bezpečnými pre zvieratá. Naše voliéry sú vybavené strechou z trapézového pozinkovaného alebo maľovaného plechu, pripevnenou na nastaviteľnej podopierajúcej konštrukcii.

perá psa klietka boxy budovy kennelowe oceľové konštrukcie Pol-Bram     perá psa klietka boxy budovy kennelowe oceľové konštrukcie Pol-BramPrejsť na galériu »»»

Pol-Bram  Pol-Bram  Pol-Bram  Pol-Bram  Pol-Bram
Pol-Bram     32-415 Raciechowice 197    tel.: 48 12 372 29 30,   48 12 372 29 40,   tel./fax: 48 12 271 51 50      biuro@pol-bram.pl